Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Drogie Mamy :) niech Wasze Święto, będzie zawsze :) Każdego dnia obdarzacie dzieci miłościa, troską, wsparciem, każdego dnia Wasze dzieci Was kochają. Niech dzisiejszy dzień będzie okazją do wypowiedzenia życzeń, do okazania wdzięczności i miłości. Życzymy Wam siły w codzienności, spokoju w rozwiązywaniu problemów, uśmiechu na widok Waszych dzieci. Miłości i radości :)

ZBIÓRKA DLA

„ OTOZ ANIMALS ”

Schroniska dla Bezdomnych zwierząt  w STAROGARDZIE GDAŃSKIM

ZBIERAMY KARMĘ ORAZ RÓŹNE AKCESORIA

DLA PSÓW I KOTÓW

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 – VI , dzieci    z Zespołów Wychowania Przedszkolnego oraz mieszkańców wsi  Brzeźno Wielkie, Zduny, Szpęgawsk do wsparcia akcji i zakupu karmy i różnych akcesoriów dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim.

Zbierane będą : sucha karma, karma w puszkach, zabawki dla zwierząt , koce, legowiska, obroże , smycze, miski, kagańce, itd.

Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji, która będzie trwała przez cały rok szkolny 2016/2017.

Pokarm prosimy przynosić do Szkoły Podstawowej w Brzeźnie Wielkim.

Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim pomoc bezdomnym zwierzętom. Pokarm będzie zawożony do schroniska w Starogardzie Gdańskim.

Za ofiarność dziękujemy.

Uczniowie i opiekun Kółka Ekologiczno – Przyrodniczego